Biyogüvenlik Kabini Servis Hizmeti

  • Anasayfa
  • / Biyogüvenlik Kabini Servis Hizmeti
Biyogüvenlik Kabini Servis Hizmeti

Biyogüvenlik Kabini Servis Hizmeti

Biyogüvenlik kabinleri, laboratuvar ortamında çalışma yapılan numuneyi (bakeri, virüs, mikroorganizma gibi tehlikeli ya da içeriği bilinmeyen materyal), kullanıcıyı ve çevreyi korumaya yönelik yapılmış, hava akımı düzenlenmiş cihazlardır.

Biyogüvenlik kabinlerinin hem numuneyi hem kullanıcıyı hem de çevreyi koruması sebebiyle periyodik bakımları oldukça önemlidir. Belirli aralıklarla filtrelerinin değiştirilmesi hem cihazın uzun ömürlü çalışmasını hem de bulaş riskinin en aza indirilmesini sağlamaktadır.

Burçe Sağlık Gereçleri Biyomedikal; marka farketmeksizin tüm biyogüvenlik kabinleri (Class I, Class IIA,Class IIB, Class III), kemoterapi kabinleri, izolatörler, glovebox ve laminar kabinlere servis hizmeti vermektedir. 

 

TEKNİK SERVİS SÜREÇLERİ

- Arıza bildirimi

- Arıza tespiti

- İlgili yedek parça temini

- Onarımın yapılması

- Ölçümlerle onarımın kontrolü

- Raporlanması

Hizmet verilen başlıca markalar: Cryste, PHCBI, Thermo Scientific, Holten, Telstar, Cleanair, Esco, Nüve, Metisafe, Biosan, Heraeus, Nuaire, JSR, Miprolab, Jouan, Scanlaf, Faster, Varolab, Germfree, Antech, Healforce. Diğer markaların servis hizmetleri için servis@burcebiyomedikal.com adresinden bilgi alınız.