Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Burçe Sağlık Gereçleri Biyomedikal 2017 yılında biyomedikal mühendisleri tarafından kurulmuştur. Firmamız, gelişen ve yenileşen sağlık sektöründe, laboratuvar cihazlarına teknik destek sağlamanın yanı sıra çeşitli ar-ge projeleri ile ilerleyen yıllarda sektörün öncülerinden olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.


VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlık sektöründe geçmiş ve gelecek arasında bir köprü oluşturarak Türkiye’nin öncü firmalarından olmaktır.


MİSYONUMUZ

Burçe Sağlık Gereçleri Biyomedikal; uygun fiyata yüksek kalite anlayışı ile hareket ederek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, en yeniyi, en iyi ve en ekonomik şekilde müşterinin hizmetine sunmayı hedef edinmiştir.

Firmamız Burçe Sağlık Gereçleri Biyomedikal deneyimli satış ve servis mühendislerinden oluşan kadrosuyla ; Temel Laboratuvar Cihazları, Cryo Depolama Cihazları, Histoloji , Embriyoloji , Kordon Kanı ve Hematoloji ve Kemik İliği Saklama alanlarında; ithalat, satış, pazarlama ve servis hizmeti üzerine faaliyet göstermektedir. Tecrübeli mühendislerden oluşan profesyonel kadromuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli bir satış ve servis hizmetinin yanı sıra sorunlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.